Dexter Bilişim ve Bilgi işlem Hizmetleri çerkezköyDexter Bilişim ve Bilgi işlem Hizmetleri

Firmamız Tekirdağ Çerkezköy'de güvenlik sistemleri , web tasarımı yazıcı tamiri , toner satışı ,Sunucu satışı ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Hizmetlerimiz Nelerdir ?

 

1) Çerkezköy'de  Bilişim Danışmanlığı

    Dexter bilişim Çerkezköy'de bilgisayar tamiri , Yazıcı tamiri , Sunucu sistemleri kurulumu, sanallaştırma çözümleri, bulut yedekleme sistemleri, web ve mail hizmetleri, güvenlik kamerası sistemleri , yazılım , ağ kurulumu , firewall , VPN  gibi yenilikçi teknolojiler ile firmanızın tüm bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılıyor, hızlı ve pratik çözümler sağlıyor. 

Hizmet bölgelerimiz :

  • ÇERKEZKÖY
  • ÇORLU
  • VELİKÖY
  • VELİMEŞE
  • ERGENE
  • ISTANBUL
  • TEKİRDAĞ

 

    Bilgi işlem danışmanlığı :   Kurumsal bakım anlaşması ile dexter bilişim her an firmanıza güvenlik kamerası , sunucular , yazıcılar sunucular  ve yazılımlarınıza destek vermeye hazır . Ortak bilgi işlem hizmeti ile  bakım anlaşmalı firmalarımız, sistemlerini tanıyan ihtiyaçlarını iyi analiz eden , yeni teknolojileri tanıtan yedekleme sistemlerini takip eden arızalara anında müdahale eden sertifikalı bilgisayar uzmanı göndermektedir.

 

2) Sarf Malzemeleri ( Toner ve Kartuş) Satışı

Hp , Samsung ,Oki , Kyocera ve diğer tüm yazıcı tonerleri dexter bilişim'de stoklu olarak bulunmaktadır.

    Bakım anlaşmalı firmalara özel:Bakım anlaşmalı firmalarımızın tonerleri aralıkla ekiplerimiz tarafından yerinde kontrol edilerek , yazıcıların en az 2 yedek tonerli çalışmasını devamlı olarak takip eder. Firmamız ayrıca devamlı müşterilerinin ihtiyaç olabilecek tonerlerini her zaman özel olarak stoğunda tutar.

 

3) Web tasarımı ve mail yönetimi :

Programlama dili olarak PHP dilini kullanıyoruz. Çerkezköy'de Yıllardır edindiğimiz deneyimlerle  Web tasarımı yapıyoruz , müşterilerimiz için hedef kitlesini kolayca yakalayabileceği özgün, geliştirilen , hızlı ve %100 mobil uyumlu siteler tasarliyoruz.

Linux mail sistemleri (CPanel) ile müşterilerimize %99 uptime garantisi ile kesintisiz mail hizmeti sunuyoruz. 

4)Güvenlik Kamerası sistemleri

Profesyonel ekibimiz ile IP ve AHD güvenlik kamera sistemlerinde bir çok referans ile hızlı ve çözüm odaklı çalışmasıyla Çerkezköy'de güvenlik kamerası sistemleri yapan firmalar arasinda hak ettiği konuma doğru hızla ilerlemektedir.

5) PDKS Sistemleri:

Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS)  ile Yüz tanıma , kartlı geçiş , turnike , plaka tanıma ,damar tanıma sistemleri, Güvenlik tur sistemi ile personel devam kontrol yazılımlarını ve eğitimini yerinde ve uzaktan destek ile sorunsuz çözüyoruz.

5) Bulut yedekleme Çözümleri:

Firmanızdaki verileri bulut yedeklemesi ile güvenceye alıyoruz. (bu hizmet bakım anlaşmalı firmalara özeldir.)

6)Telefon Santrali:

Çerkezköy'de telefon santralleri ve bulut santral sistemlerinin kurulumu ile ip ve analog telefon desteği sunuyoruz.

7)Kablolu ve Kablosuz ağlar

Firmanızdaki tüm kablolu ve kablosuz ağ yapılandırılmaları , Firewall kurulumu , loglama (5651 sayılı yasaya göre) , web filtreleme VLAN , VPN ,Misafir ağ kurulumu .

8)Akıllı telefon tamiri ("Bu hizmet sadece bakım anlaşmalı firmalara özeldir.") :

Samsung Apple veya herhangi bir marka telefonunuzun ekranı kırılırsa veya şarj almamam gibi sorunları varsa veya hiç açılmıyorsa , teknik ekibimiz telefonunuzu firmanızdan alıyor tamirini yaptıktan sonra teslim ediyor.

9) Kurumsal antivirüsler:

Bayiliğini yaptığımız bitdefender antivirüs ile Çerkezköy'de yetkili antivirüs satıcısıyız,  Kullanıcıların antivirüse olan erişimlerinin tamamen kesilmesiyle iç ve dış kaynaklı tüm virüslerden %98 koruma altında olursunuz . tüm bilgisayarları web konsolundan takip edebilir, ayrıca kısıtlama yapabilirsiniz.

 

10) Veri Kurtarma :

Veri kurtarma hassas ve ustalık gerektiren bir işlemdir. Dexter bilişim olarak daha önce işlem görmemiş harddiskleri %70 döndürebildiğimizi gururla söylemek isteriz.

11) Kurumsal Yazılımlar:

Cafe ve Restoranlar için kurumsal yazılımlar. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ön muhasebe stok yönetim . Marketler için hızlı satış yazılımları ve daha fazlası...

11) Muhasebe Yazılımları:

Logo , Mikro ve Web Muhasebe programları Satış ve Destek hizmeti (e-Fatura , e-Arşiv dahil )

12) Fiberoptik Kablolama:

Single ve multimode dahil tüm fiberoptik kabloların sonlandırılması onarılması dahil firmamızda yapılmaktadır.

12) Üretim Yazılımları:

- Tekstil Firmalarına özel (Dokuma,Örme) Üretim yazılımları

- Boyahane Yazılımları

- Labaratuvar yazılımları

Çerkezköy Bilgisayar tamiri ve güvenlik kamerası sistemleri : 0850 346 83 26

   Hemen arayın firmanızı yeni teknolojiler ile buluşturun.

 

Aldatılan her müşteri kaybedilen bir servettir.