Restoran Yazılım Programı, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi
Blog From DEXTER

Restoran Yazılım Programı, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi

Restoran Cafe ve Market Programı (otomasyonu) Dexpos 2020

Dexpos Restoran , Fastfood, Unlu Mamüller, Otel ve Tüm perakende satış noktalarında kolayca kullanılabilir. Yeni arayüzü ile kullanımı oldukça basittir.
Broşürümüzü indirmek için tıklayın!

 

 

Kullanım alanları:

 

 

İşletmenizi istediğiniz yerden yönetin:

Dexpos yeni nesil restoran cafe ve market otomasyonu ile restoranınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. İnternet olan her yerden cep telefonunuz ile menü değişikliği ciro takibi fatura ekleme rapor alma gibi bir çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Cep telefonundan sipariş girişi

Garsonlarınız cep telefonlarından kolaylıkla sipariş girişi yapabilir. Oluşturdukları siparişler anında mutfak yazıcısına iletilebilir.

 

Yemeksepeti entegrasyonu

Dexpos yemeksepeti ile %100 entegre çalışabilir. Web güvercin kullanılmadan sistem üzerinden yemeksepeti siparişleri otomatik olarak takip edilir.

 

Yemeksepeti entegrasyonu
 

Cloud Muhasebe:

Dexpos cloud muhasebe ile işletmenizin tüm takibini web ve mobilden rahatlıkla yapın.

 

Otomatik kasa açma modülü desteği:

Dexpos tahsilat yapılırken kasanızı otomatik olarak açabilir.

Paket servis kontrolü ve caller id (arayan numarayı tanıma özelliği):

Dexpos ile telefon ile alınan siparişler otomatik olarak veritabanına kaydedilir ve müşterinin tekrar siparişlerinde bir daha adres alınmasına ihtiyaç olmadan hızlı bir şekilde sipariş alabilir.

Masa takibi:

Dexpos ile masaları kolayca takip edebilir, farklı alanları renklendirebilirsiniz.

Mola süresi hesaplama:

Personelinizin günlük mola takibini sistemden görebilirsiniz.

Tartı Modülü:

Kg bilgilerini alır ve size sadece satacağınız ürünü seçmek kalır.
Tüm barkodlu ve barkodsuz teraziler (com ve ethernet desteği olan) cihazlar ile tam uyumlu çalısmaktadır.

Dokunmatik pos desteği

Tüm Windows işletim sistemi olan dokunmatik poslarda çalışabilir.

Hızlı Satış:

Hızlı satış modülü ile tek tıkla satış zahmetsiz ve rahat.

Kurye takibi

Dexpos ile kurye siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Ömür boyu Lisans:

Dexpos ile bir kez lisans bedeli ödeyerek ömür boyu kullananabilirsiniz.
1 yıllık teknik destek ücretsizdir.

Hemen Arayın :

0850 346 83 26

Tekirdağ restoran cafe otomasyon program sistemleri

Çorlu cafe restoran cafe otomasyon programları

Çerkezköy restoran ve cafe programları

 

Restoran Yazılım Programı, Cafe Otomasyonu, Adisyon Sistemi

Bunun için gerekli olan da en iyi şekilde satış sonrası eğitim ve servis sağlamak. Haliyle elemanlarımızı özellikle satış sonrası hizmet verebilecek şekilde eğitiyoruz. Firmamız, Tekirdağ ,İstanbul, Ankara, Antalya, ve İzmir 'de her yıl 200'den fazla yeni kurulum yapıyor ve haftanın 7 günü hizmet desteği veriyor. Ayrıca restoran sipariş programlarıyla müşterilerin hesaplarının takip edilmesi de daha kolay ve düzenli hâle gelmektedir. Siparişler otomatik olarak masaların hesabına yansır, böylece hesap konusunda hızlı servis sağlamak mümkün olur. DEXPOS'a girilen siparişlerin anlık olarak yazarkasanız ile entegre edilmesini sağlayabilirsiniz!

%30 indirim, program liste fiyatları üzerinden ve yeni lisans alımlarında geçerlidir. Platformdan bağımsız, tüm akıllı cihazlarda (Android, iOs, Win-Phone) çalışabilen garson el terminali ve akıllı menü uygulamasıdır. Restoran programları işverenlere dışarıdayken de internete bağlanabildikleri her yerden alınan siparişleri ve yapılan ciroyu görme olanağı sağlamaktadır. Böylece dışarıda bile olsanız işinizi takip edebilirsiniz.

DEXPOS restaurant otomasyonu sistemi olarak restaurant programı ve menü programı ile qr karekod menü sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz. DEXPOS restoran yazılımı ve cafe programı sayesinde tabletlerden kolayca sipariş alarak restoran otomasyonu sağladık. dexposrestaurant yazılımı yönetim programı ile temassız QR menü ve restaurant POS sistemleri uzaktan yönetebiliyoruz. Posmaks tüm bu süreçleri uçtan uca kapsayacak restaurant pos adisyon sistemi araçlarını işletmelere sunmaktadır. Hesap kapama işlemi hesabın durumuna göre nakit, kredi kartı, cari hesap veya istenilen döviz cinsi ile yapılabilir.

yemeksepeti ve getir yemek entegrasyonu

dexpos ile paket siparişlerinizi kolay ve sistematik şekilde yönetin. Arayan müşterilerinizin bilgilerini doğrudan sipariş ekranında görerek zamandan tasarruf sağlarken, Yemek Sepeti, Getir ve net sitenizden gelen siparişlerinizi de Dexpos'ta tek bir yerden yönetin.

Böylece bir yandan restoran içinde işlerin hızlanması sağlanırken, bir yandan da her seferinde adres vermek zorunda kalmayan müşteri de durumdan memnun olacaktır. Detaylı Garson Raporu'na girerek seçtiğiniz personele ait tüm raporlamaları çıkarabilirsiniz. DEXPOS Restoran Programı, Restoran, Kafe, Bistro, Pastane gibi işletmelerin tümünde kullanılabilir. Gibi bir çok konuda tablo grafik olarak istediğiniz saat gün ay veya yıl bazında raporlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu raporları kaydedebilir, arşivleyebilir, elde ettiğiniz istatistikler ile en düşük ve en yüksek rakamlara ulaşarak dönem incelemeleri yapabilirsiniz.

Bunların haricinde Açık Hesap özelliğini kullanarak veresiye satışlar yapabilirsiniz. Cari ekstre düzenleyebilir, yapılan tahsilatları girerek cari bakiye takibi yapabilirsiniz. Kullanıcıya, salona, şubeye özel kasa tanımı yapabilir, kasaları ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Hızlı ve hatasız servisi DEXPOS Sistemleri ile sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

Restoran yazılımı yeni nesil yazarkasa entegre çalışabilir. Hesap alma işlemi yazarkasa fişini sizin için çıkartabilir. CallerID teknolojisiyle gelen aramalar yakalanabilir.

Zamandan ve maaliyetten tasarruf sağlarken, müşterilerinize promosyon, kampanya ve duyurularınızı ulaştırabilirsiniz. DEXPOS dijital menü uygulaması sayesinde müşterileriniz kendi akıllı telefonlarından menünüze güvenle ulaşsın, siparişini iletsin. Müşterilerinize temassız, hijyenik bir deneyim sunarken, her fiyat değişikliği sonrasında fiziksel menü değişimi için çıkan ek maliyetlerin önüne geçin. Paket servis ekranına düşecek olan siparişlerde personeli farklı ses tonları ile uyararak, dokunmatik ekranlar üzerinden sürece başlamasını sağlayabilirsiniz.

 header

0 850 346 83 26
SERCAN ALYURT

header

Yıldırım beyazıt mahallesi Demircan sokak
Çerkezköy / Tekirdağ