Çorlu Bilişim Danışmanlığı
Blog From DEXTER

Çorlu Bilişim Danışmanlığı

Bilişim Danışmanlığı

Hizmet kalitemizi geliştirme çalışmalarımıza kaynaklık edecek görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. dexter bilişim, müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarında planlama, yönetme, iletişim, paylaşım ve sonuç odaklı bir çalışma stratejisini tercih etmektedir. Verdiğimiz eğitimler ile firmaların gelişimine ve kurumsal kültür yapılarına katkıda bulunmaktayız. 

Bilişim Danışmanlığı; İş hayatındaki başarı; iyi planlanmış, doğru yönetilen, değişen taleplere cevap veren, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi yapısı ile mümkün oluyor. Bu zor rekabet ortamında siz de katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilgi teknolojilerinin doğru kullanılması ve sağladığı fayda ile gücünüzü arttırmalısınız. Bu farkındalık ile sizlere geniş bir yelpazede bilişim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Proje yönetimi, sistem analizi ve yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Gerek yazılım gerekse donanım veya sistem tarafında şirketlere hizmet veriyorsanız, Bilişim Teknolojileri Danışmanı olarak dikkat etmeniz gereken bir çok nokta vardır.

İhtiyacınız olan şeyler ile neleri karşılayabileceğiniz arasında her zaman bir boşluk vardır. Birçok girişimcinin ve küçük işletme sahibinin tam zamanlı bir BT (Bilgi Teknolojileri - IT) personelini işe almaya bütçesi yetmeyebilir ve işin yapılması farklı yollar bulmak zorunda kalabilir. Başvuru yaptıktan sonra başvurun hızlıca onaylanır ve çalışmaya başlayabilmen için gerekli eğitim kitleri ve çalışma kılavuzu sana iletilir. Bilişim Danışmanı çevresinde bulunan esnaf ve Kobilere bilişim danışmanlığı sağlar. Esnaf ve Kobilerin bilişim alanında gelişmelerini ve sorunlarına cevap olur. Kişisel Destek; İhtiyacın olduğu her an sana özel, uzmanlarımızdan sürekli destek alabilirsin, satışlarında başarılı olabilmen için, işini geliştirmek için ve aklına gelebilecek tüm sorulara cevap bulabilirsin.

Başarı ve rekabet gücünüzü artırmak için teknoloji, hizmet ve çözümler sunmaktayız. DEXTER Bilişim olarak, yüksek teknolojinin vazgeçilmez getirilerini dimension en ekonomik yollarla sunmayı amaçladık. Çalışma konularımızın merkezini Bilişim Danışmanlığı oluşturmakla beraber, detaylandırmak gerekirse uzmanlık alanlarımız, IP Altyapılar üzerinde çalışan,sistemlerdir.

Bilgi Teknolojileri, yaşadığımız bu zaman diliminde neredeyse takip edilemeyecek bir seyirde ilerleme gösteriyor, yazılım ve donanım alanında günlük hatta anlık yenilikler hayatımıza dahil oluyor. Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır. Kapsam bakımından bilgi işlem sistemine sahip hizmet veren tüm kurum/kuruluşların eğitim alması günümüz siber dünya çevresinde gereklidir. Sistemde zafiyet durumunda oluşabilecek güvenlik tehditlerinin büyük ve önemli oranda zarar verici olduğu durumlara kritik durumlar denir. Kritik durumların çoğunlukta olduğu sektörlere ise Kritik Sektör denir. Elektronik haberleşme, kimya üretimi, kritik imalat sanayi, enerji, ulaştırma, finans, su yönetimi, kritik kamu hizmetleri gibi kritik sektörlerdir.

Bunun sonucunda sizden, kendileri için bir çalışma yaparken her şeyi bilmenizi ve konuya hakim olduğunuzu hissetmek isterler. Onların gözünde bir teknoloji uzmanı olduğunuzu hatırınızdan çıkarmamanız gerekir. Yapacağınız çalışmaların içeriği konusunda müşterilerin konumuna ve bu konulardaki yetkinliğine göre anlaşılır bir dil içerisinde neleri yapabileceğinizi ve gerektiğinde hangi konularda dış destek almanız gerektiğini en basit biçimde anlatmalısınız. Müşterilerin yetkinlik durumuna göre konuya teknik terimler kullanmaktan çekinmemelisiniz. Gerekli durumlarda benzetmeler yaparak konuyu açıklamayabilirsiniz.

Siber olayları ortadan kaldırma ve olası zararları engelleme çalışmaları kapsamında ulusal koordinasyonunun sürdürülmesinde oldukça büyük öneme sahiptirler. Bu iki birimin koordineli çalışması, ulusal siber güvenliğe büyük bir katkı sağlayacaktır. IT Danışmalık hizmetlerimiz arasında, Dell EMC destek,Hp Sunucu Destek Cisco destek, Vmware destek, Synology destek' de bulunmaktadır.

Bilişim teknolojileri hakkında teknik açıdan çok bilgili olabilirsiniz ya da danışmanlık konusunda deneyimli ve bilgi sahibi olabilirsiniz; ancak ikisini birleştirmek bazen gerçekten zordur. Bu yüzden bilişim dünyasının çeşitli konularında danışmanlık vermeyi düşünenler için en çok karşılaşılan durumları Teknoloji Danışmanı Sercan ALYURT önerilerinden 5 noktada özetlemek istedim. Kaynakların kısıtlı, beklentilerin yüksek olduğu günümüz koşullarında doğru teknolojilerin seçilmesi, bir araya getirilmesi ve hayata geçirilmesi artık çok önemli bir unsur. Artan rekabet ve tempo hepimizi daha akılcı, daha planlı davranmaya zorluyor. Sahip olduğumuz tecrübe/bilgi birikimi ile teknoloji danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi konularında müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet üretiyoruz. Çorlu'da Finansal teknoloji, Bankacılık başta olmak üzere bir çok alanda internet ve mobil yazılım geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dexter Bilişim farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile Türkiye'de insanlara ve kuruluşlara hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedeflemektedir. Göktürk bilişim kurumsal bakım, it çözümleri, bilişim danışmanlığı, it projeleri, ürün satış ve pazarlaması konuları başta olmak üzere birçok bilişim çözümünü sektörde en kaliteliler olarak bilinen çözüm ortakları ile yapmaktadır. Dell EMC Destek - VMware destek Dell; konusunda tecrübeli ve dünya lideri bir çok firma ile birleşmelerini tamamlayarak geçtiğimiz aylarda, Dell Teknolojileri adını aldı. Sürekli kendini geliştiren vizyonları, iş sürekliliği, performans ve bilgilerin güvenliği konusunda öncü olmak için yaptığı bu birleşmelerin sonucunda bünyesine; EMC, VMware, Pivotal, RSA, SecureWorks ve Virtustream´i dahil etti. Dell Teknolojileri´nin bu akıllı ve öncü yatırımlardan önce vMind, bu firmaların geliştirdikleri teknolojilerin gücünü görmüş ve EMC Destek ya da şimdiki adıyla DELL EMC Destek, VMware Destek bölümlerini oluşturmuştur. Teknik personeli uzun yıllardır saha tecrübesi olan vMind; DELL EMC, Cisco, VMware, Synology ile bir çok büyük proje gerçekleştirmiştir.header

0 850 346 83 26
SERCAN ALYURT

header

Yıldırım beyazıt mahallesi Demircan sokak
Çerkezköy / Tekirdağ