Bt Danışmanlarının Dikkat Etmesi Gereken 5 Nokta
Blog From DEXTER

Bt Danışmanlarının Dikkat Etmesi Gereken 5 Nokta

Bt Danışmanlarının Dikkat Etmesi Gereken 5 Nokta

Firmamızı tercih eden tüm kurumlara en uygun maliyetlerde maksimum kazanç sağlayacak kaliteli hizmet verilmektedir. Kurumsal yapınıza en uygun tercihleri yapmanıza ve bu tercihlerinizin maliyet ve kalite yönünden optimizasyonuna ihtiyacınız olduğunun farkında mısınız? Pek çok şirket bilişim danışmanlık hizmetine ihtiyacı olduğunun farkında değildir. Ancak bilişim alanında alınan danışmanlık hizmeti sonrasından şirketin elde ettiği pozitif sonuçları deneyimlediğinde, bu alanda yapılan yatırımın çok büyük bir geri dönüşüm sağladığını fark edecektir. Şirketimizin çok sayıda kurumsal şirketle bilişim danışmanlık hizmet sözleşmesi bulunmaktadır. Yapılan sözleşmeyle verilecek danışmanlık hizmetleri detaylandırılmakta ve karşılıklı olarak hak ve sorumluluklar teminat altına alınmaktadır.

Sorunlarınız için en uygun çözüm yollarını en kısa sürede measurement sunan firma, Dexter Bilişim güvenimiz sonsuz. Bilişim; sektör olmaktan çıkıp, şirketlerin tüm süreçlerini kapsayan bir yapı haline gelmiştir. Kurumların Bilişimi kullanma düzeyi ile rekabet gücü doğru orantılı olarak gelişmeye başlamıştır. Son yıllarda teknolojilerdeki gelişmeler, kurumların pazarını genişletmiş ve iş yapma biçimlerini geliştirmiştir. Teknolojiyi doğru zamanda, doğru yerde ve doğru şekilde kullanan kurumlar, rekabet avantajı elde etmeye başlamışlardır.

Müşteriler mevcut BT varlık durumuna dair tarafsız bir açıklamanın yanı sıra risklere ve risklerden nasıl kaçınılacağına dair hayati sorulara kesin cevaplar alabilmektedir. Profesyonel siber olaylara müdahale ekibimizle suistimal incelemesi, beyaz yaka suçların tespiti, fraud analizi, siber güvenlik açıkları tespiti ve daha birçok konuda hizmet sağlamaktayız. Dexter Bilişim olarak HP KURUMSAL ürünler kapsamında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak ve ihtiyacınız olan çözümlere ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İş gücünü verimli kullanmak ve uzman oldukları alanlara odaklanmak isteyen müşterilerimiz için danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz. Yüksek kaliteli BT hizmet yönetimi, BT personelinin yalnızca günlük işlemler için teknik destek sunmaktan ziyade iş görevlerini çözmek için etkin bir mekanizmanın parçası olmalarını mümkün kılmaktadır.

Uzaktan destek ve bulut bilişimin ortaya çıkmasıyla küçük işletmeler artık bilgisayar donanımına yatırım ile ilişkili maliyetleri ve bunları sürdürmek için gereken ilgili personeli ortadan kaldırarak tasarruf sağlayabilir. Bilişim Danışmanı olarak, yüksek kazanç ve mutlu müşteriler kazanabilirsin. Bir işe ihtiyacın varsa veya ek iş yapmak istiyorsan, Bilişim Danışmanlığı para kazanman için inanılmaz kolay ve hızlı bir yoldur. Bilişim Danışmanı olarak sürekli yüksek kazanç elde edebilirsin. DEXTER, müşterilerinin başarılarını ve rekabet güçlerini arttırmak için efektif aynı zamanda etkili teknoloji, hizmet ve çözümler sunmaktadır.

Bilişim hizmeti alırken doğru hizmet almak çok önemli bir konudur. Doğru alınmış bir bilişim hizmetinde, mutlaka başarıya ulaşırsınız. Doğru olmayan bir hizmet size yardımcı olmak, işlerinizi kolaylaştırmak yerine işlerinizi daha karmaşık bir hale getirip, sorunların çözümü yerine sorunun ta kendisine dönebilir. Bu yüzden hizmeti almadan önce doğru danışmanlık hizmeti almak gereklidir. Bilişim teknolojileri birimleri önceki dönemlerdeki gibi kendi projelerini geliştirmek ve bunları iş birimlerinin ihtiyaçlarına uydurmak yerine; iş birimleri ile ortak veya onların yönlendirmelerine dayalı projeler geliştirmek durumunda kalmıştır. Bunun önemli bir sebebi, iş birimlerinin bilişim teknolojisi yatırımlarında ve projelerinde daha fazla söz sahibi olup daha özel hizmet almak istemeleridir.

Sektörünün en güvenilir isimlerinden biri olan firmamız ihtiyaçlarınıza en hızlı ve güvenli bir şekilde çözüm bulmayı ana prensibi olarak kabul etmiştir. Uzman kadromuz ve size özel çözümlerimiz projelerinizin amacına ulaşması için yeterlidir. Amaç, iş sürekliliğini sağlamak ve müşterilerinin problemlerini en hızlı ve en net çözümler ile karşılamaktır.

Bilişim Danışmanlığı; Bilgi teknolojileri ortamınızı sektörde kabul gören en iyi uygulamalarla yeniden değerlendirmeniz ve oluşturmanız için her zaman yanınızdayız. Hizmet yönetimi yaklaşımımız ile aldığınız hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmanıza, daha iyi yönetip kontrol altında tutmanıza ve altyapı yatırımınızdan daha fazla getiri elde etmenize yardımcı oluyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizi gerçekleştirirken öncelikle analiz/değerlendirme çalışmaları yapar ve öncelikleri belirlenmiş bir yol haritası geliştiriyoruz.

Günümüz rekabet koşullarında rakiplerle mücadele etmek veya fark yaratarak öne geçmek yüksek teknoloji ve belki de yüksek maliyetler demek. Sizin kendi departmanınız gibi davranıyor, sizin için düşünüyor ve sizin için dimension özel, projeler geliştiriyoruz. Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, bilişim danışmanlık hizmeti ile şirketlerin kurumsal yapılarına en uygun tercihleri yapmalarını ve bu tercihleri yaparken maliyet ve kalite açından müşterileri için ideal olanının teminini sağlamaktadır. Microsoft Office, Microsoft Bulut uygulamaları, dijital pazarlama, altyapı hizmetleri, veri yedekleme çözümleri, bilgi güvenliği ve muhtemel tehditlerin bertaraf edilmesi, bilgisayar bakım ve onarımları gibi pek çok alanda destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu şekilde müşterilerin teknolojiyi kendi faaliyetleri kapsamında etkili kullanmalarına, artan dijitalleşme ve gelişen teknolojiye uyum sağlamalarına, yürüttükleri faaliyetleri genişletmelerine ve büyütmelerine imkan verilmektedir. Kurumsal yapısını sayesinde kaliteli ve güvenilir hizmet veren Göktürk Bilişim firmasından bilişim danışmanlık hizmeti alan kurum ve kuruluşlar, sektörel bazda elde ettikleri ilerlemeyi ve pozitif sonuçları çok kısa sürede görmektedir.header

0 850 346 83 26
SERCAN ALYURT

header

Yıldırım beyazıt mahallesi Demircan sokak
Çerkezköy / Tekirdağ