Bilişim Danışmanlığı, Bilişim Danışmanlığı Veren Firmalar
Blog From DEXTER

Bilişim Danışmanlığı, Bilişim Danışmanlığı Veren Firmalar

Bilişim Danışmanlığı, Bilişim Danışmanlığı Veren Firmalar, Bilişim

Dexter Bilişim, tüm süreçlerde müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını analiz ederek, doğru zaman, çözüm ve hizmet ilkesini benimsemiştir. Teknoloji bu hızla gelişirken değişimi hızlı bir şekilde yakalamak ve adapte olmamız gerekli çünkü, günümüzün rekabet şartları bunu gerektiriyor. Günümüzde en önemli şeyin zaman olduğu ve yapılan herhangi bir işte zaman kaybının ne kadar büyük sıkıntılara yol açtığı konusunda herkes hemfikirdir. Bu bireysel olarak sıkıntı yarattığı kadar firmalar içinde büyük problemdir.

Bu gibi durumlarda, Sanal BT Departmanınız olarak hizmet verebilir.  küçük şirketler için tam donanımlı bir IT Departmanı, orta ve büyük ölçekli şirketler için uzman bir danışmandır. Teleplerinizi karşılamak, projelerinizi zamanında hayata geçirmek ve daha sonra devam eden bakım ve destek hizmetleri için hazır bekliyoruz. Kurumların günümüzde en büyük sorunu, bilişim konusundaki sorunlar oluşturmaktadır. Güvenlik ve denetim bilişimin temelini oluşturmakta,ama bir çok firma, bu konulardan habersiz, sadece internet bağlantısını sağlayarak bu konuyu çözdükleri düşüncesiyle çalışmaya devam etmektedir. Güvenlik ve denetim açıklarına ve tüm community altyapısı üzerinde çalışan yapılar ile ilgili, Dexter Bilişim İle çalışabilirsiniz.

İşletmeler; daha iyi personel performansı, daha hızlı iş prosesi performansı ve yüksek kaliteli yönetim verileri dahil olmak üzere mobil cihaz gelişiminden engin fırsatlar ve avantajlar elde edebilirler. Bununla birlikte mobil bilgi sistemlerinin geliştirilmesi; bilgi entegrasyonu, performans ve verilerin korunmasıyla ilişkili pek çok görevin yerine getirilmesine bağlıdır.

Müşterilerinin mobil çözümler geliştirirken tüm gizli engellerden kaçınmalarına ve minimum maliyetle maksimum kolaylık ve performans elde etmelerine yardımcı olmaktadır. İşlerin büyük ölçüde BT odaklı olarak yürütüldüğü işletmeler, mücbir sebep olayları nedeniyle süreçlerinde meydana gelebilecek herhangi bir kesintiyi göze alamazlar, iş açısından kritik BT hizmetlerinin bir süreliğine dahi çalışmaması halinde büyük zararlara maruz kalırlar.

Ağ altyapısı denetimleri, müşterilerin telekomünikasyon sistemlerinden nasıl daha etkin bir şekilde yararlanabileceklerini tespit etmelerini ve değişen iş ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı gelişimi planlamalarını mümkün kılmaktadır. İnsanın genel bir davranış şekli olarak; bir şeyler kötü gittiğinde – ki bu noktada danışmanlık almaya daha eğilimliyizdir- önceden de kötü giden şeyleri hatırlamaya başlarız. BT danışmanlarına bazen, müşterileri çalışmalarından hiç memnun olmamış gibi gelir. Bu durum motivasyon kaybı yaratması sebebiyle çalışmaların da tam bir başarıya ulaşması konusunda bir engeldir.

Ayrıca Dexter Bilişim, BT kaynaklarını mümkün olduğunca uygun maliyetli bir şekilde kullanmaları ve kullanıcı memnuniyetini arttırmaları için yönetim sistemlerini küresel standartlara ve prosedürlere nasıl uygun hale getirebilecekleri konusunda müşterilerine tavsiyelerde bulunmaktadır. Sonuç olarak müşterilere denetlenen her bir sisteme ve genel olarak yazılıma ilişkin detaylı tavsiyeler sunulmaktadır. Dexter Bilişim olarak, Microsoft Azure, Amazon ve Google Cloud bulut bilişim platformları üzerindeki servisler üzerine yazılım geliştirme ve satın alma noktasından kurulum noktasına kadar, tüm ürünler için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. BT stratejisinin detaylandırılmasından sonra, müşteriler bir geliştirme yol haritası tanımlayabilir ve işletme bilgi sistemlerinin hedeflenen durumuna ulaşmak için bir proje portföyü hazırlayabilirler.

Tüm Destek Bölümlerimizin hızlı geri bildirimi; dexter´in butik çalışan tecrübeli kadrosunun tartışılmaz gücüdür. Bu da müşterilerimizin iş sistemlerinin her zaman ayakta kalarak katma değer üretmelerine fırsat sağlamaktadır. Bilişim teknolojileri sorunlarıyla ilgili yardım veya tavsiye almak isteyen endüstriyel ve ticari müşterilere hizmetmetlerimizi sunarız. BT yatırımından maksimum verim elde etmek ve bilgi sistemlerini iş hedeflerine uygun hale getirmek için, müşterilerin bir stratejik planlama dönemi için önceden bir BT geliştirme yol haritasına sahip olmaları gerekmektedir.

Sonuç olarak, müşteriler teknolojinin stratejik hedeflere ulaşmalarında ve yüksek düzeyli kurumsal yönetim sağlamalarına nasıl yardım edebileceğini net bir şekilde görebilmektedir. Projenin tamamlanmış olması, bu proje içerisinde BT danışmanın işinin bittiği anlamına gelmemelidir. Müşteri hizmetleri ve servis devamlılığı hizmeti sunmak işin önemli bir parçasıdır. Kullanıcılar nasıl yapılacağını bilmedikleri fonksiyonların çalışmadığını düşünmeye meyillidirler. Zaman zaman müşterinizin sizi aramasını beklemeden onları ziyaret etmek veya en azında telefonda görüşmek, sorunlarını gidermek dexter bilişime duyulan güveni arttıracaktır. Bu şekilde bir davranış sergilemek mesleki ve ticari itibar açısından da elinizi güçlendirecek ve sonraki çalışmalarınızda önemli bir referans kaynağı olacaktır.header

0 850 346 83 26
SERCAN ALYURT

header

Yıldırım beyazıt mahallesi Demircan sokak
Çerkezköy / Tekirdağ